Nasza firma istnieje od 1966r. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę, oferujemy Państwu pełną gamę usług. Nasi fryzjerzy styliści, proponują najnowsze trendy w strzyżeniu, koloryzacji, trwałej i przedłużaniu włosów.

      Pani Lucyna wykształciła ponad 90-ciu uczniów. Od początku zaangażowana jest w prace organizacji samorządowych od szczebla terenowego po centralny. Bierze również aktywny udział w pracach samorządowych Cechu Rzemiosł Różnych w Olsztynie.

       

      Obecnie Pani Lucyna Zienkiewicz pełni funkcje:

  • Przewodniczącej Wojewódzkiej Komisji Branżowej Fryzjerów,
  • Wice-Przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej oraz Prezydium,
  • Sekretarza Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko - Kosmetycznej przy ZRP - Warszawa.

      Jest osobą zasłużoną dla Warmii i Mazur. Posiada w swoim dorobku zarówno odznaczenia zawodowe, dyplomy konkursowe i medale, wśród których na wyróżnienie zasługują: Honorowa Odznaka Rzemiosła, oraz Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi.

      Córka Anna od najmłodszych lat pasjonowała się fryzjerstwem. Pierwsze kroki w zawodzie fryzjera stawiała u boku mamy, by doświadczenie zdobyte pod okiem fachowca, po dziś dzień umiejętnie wykorzystywać we własnym salonie fryzjerskim. Ważną rolę w pracy córki odgrywa również wiedza zdobyta w trakcie studiów na kierunku Pedagogicznym, ułatwiając kontakty z klientami, a w szczególności z młodzieżą.

      Posiada tytuł mistrza fryzjerstwa, a do dnia dzisiejszego wyszkoliła ponad 30-tu uczniów.
Poza tym tak jak mama, pełni wiele funkcji w Cechu Rzemiosł Różnych w Olsztynie, gdzie jest
m. in.:

  • Wice-Przewodniczącą Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej w Olsztynie,
  • Członkiem Komisji Sędziowskiej na Mistrzostwach Polski, które odbywają się raz w roku w Poznaniu.